Yem Siloları

Ürün Detayları

» Yem siloları, yemi her türlü olumsuz koşuldan korumak amaçlı dizayn edilmiştir.

» Düşük maliyet, kolay montaj, dizayn ve üretim detaylarında bulunan diğer kullanım avantajları ile yem siloları uzun süre, güvenli kullanım sağlar.

» Yem siloları tamamıyla sıcak daldırma (S350GD ve min.600g/m² kaplama) galvanizden üretilmiştir. Bağlantı elemanları 10.9 kaliteye sahiptir.

» Özel olarak silo içinde bulunan yemin duruş açısı göz önünde bulundurularak tasarlanan ve imal edilen yem silosu çatıları, standart silo çatılarına göre daha fazla ürün depolama kapasitesi sağlar.

» Olumsuz hava koşullarına göre tasarlanan sızdırmaz çatı tasarımı silonun içerisine nem ve yağmurun girişini engelleyerek, yemin en iyi koşullarda depolanmasını sağlar.

» Özel olarak tasarlanan duvar sacı ile konik panel sacı bağlantı noktasında, duvar sacının bir miktar daha aşağı inmesi ile yağmur ve nem sonucu oluşan damlaların, konik tabana ulaşması ve silo içerisine girmesi engellenmiş olur.

» Pnömatik sistemlerde kullanılan özel tasarımlı dolum ve boşaltım boruları ve özel kilitli siklon sayesinde, havalı sistem kullanılarak silo dolum ve boşaltımı sağlanır.

» Özel dizayn edilmiş yem seviyesi gözetleme camı sayesinde silodaki ürünün seviyesi dışarıdan kontrol edilebilmektedir.