TAPCO Elevator Kovaları

Ürün Detayları

Tapco Inc. 900.000 stoğu ile elevatör kovalarının lider üreticisidir. Tüm Tapco kovaları yüksek kaliteli materyallerden üretilmektedir. Standart şekilde kovalara ilave olarak CC-HD (ağır hizmet), CC-XD (extrem görev) ve Süper EuroBucket kovalar da üretmektedir.Tapco, Altınbilek'in üretiminde tercih ettiği markadır. Altınbilek üretiminde daima dünya çapında materyaller kullanmaktadır ve bu doğrultuda kovalı elevatörlerinin üretiminde Tapco kullanmaktadır.

Metalik olmayan Tapco kovaları, elevatör ayağındaki etkiyi emme ve bir engeli aşmak için "esneme" veya "bükülme" kabiliyetine sahiptir. Daha sonra asıl şekillerine dönerek, sizin için çalışmaya devam ederler. Tapco kovaları, preslenmiş çelik emsallerinden daha hafiftir ve keskin kenarları yoktur, dolayısıyla elevatörünüze takılmaları daha güvenli ve daha kolaydır. Tapco kovalar dünya çapında dayanıklılıkları ve kusursuz boşaltma özellikleri ile bilinirler.

Altınbilek Tapco’nun beş farklı tarzda 14 milyonun üzerinde emperyal ve metalik vidalı elevatör cıvatasını kullanmaktadır. Tapco çatal başlı elevatör civataları, metal olmayan kovalar için özel olarak tasarlanmıştır.

Katalog için tıklayınız: Tapco Elevator Kovaları