Paletli Tip Dip Sıyırıcı Süpürge

Ürün Detayları

Altınbilek paletli tip dip sıyırıcı süpürgeleri; düztabanlı silo içerisinde doğal akışla boşaltılamayan buğday, mısır, ayçiçeği, kanola, çeltik gibi taneli ürünlerin hasarsız ve hızlı bir şekilde merkez akış noktasına iletimini sağlar. Boşaltma işlemini silo içerisinde 360° tur atarak yapmaktadır. Ayrıca yatay ambar boşaltma uygulamalarında da tercih edilir.

Ürünü sahip olduğu esnek paletler sayesinde hasarsız biçimde hareket ettirerek boşaltım noktasına taşımaktadır. Tahılı nazik ve verimli taşır. Tehlikeli bir süpürme işlemi yoktur. Daha hızlı ve güvenli ürün iletimi sağlamaktadır. Operasyon sırasında diğer süpürgelere göre zemine daha yakın süpürme işlemi yaptığından daha temiz bir zemin bırakmaktadır. Bu nedenle performansı avantajlıdır. Diğer dip sıyırıcılarda zeminde 4-5 cm yüksekliğinde ürün kalmaktadır.

Yüksek kalite bileşenler ile dayanıklı bir gövdeye sahiptir. Hareket tek bir motordan sağlanmaktadır. Kullanımı kolaydır ve az bakım gerektirir. Tekerler yığına tırmanmayacak şekildedir ve zemine uyumludur.