Konik Tabanlı Silolar

Ürün Detayları

Konik tabanlı silolar genellikle rutin, hızlı boşaltma sağlayarak iç gücü maliyetini azaltmak amaçlı daha düşük kapasite gerektiren uygulamalarda kullanılır.

» Silo çapına göre farklı konik açıları ile üretilebilmektedir, depolanacak ürün tipi silonun inşa edileceği yerin doğal koşulları ve müşteri taleplerine göre dizayn edilebilirler.

» Konik tabanlı silolar, maksimum destek için tasarlanmış askılama sistemine sahiptir.

» 10.9 kalite, JS1000 ve diğer özel kaplamaya sahip cıvatalar kullanılır (Cıvatalar, 1000 saat süresince tuz testi ile test edilmiştir. Böylelikle 10 kat daha fazla korozyon direnç testine tabi tutulmuştur.)

» Bağlantı noktalarında özel yalıtım malzemesi sızdırmazlık için kullanılır. Bu özel mastik, her türlü iklim koşullarında su sızdırmazlığını mükemmel biçimde sağlamaktadır.

» Yüksek galvanizleme (SD350GD ve 600 gr/m² kaplama) ve mükemmel kalite cıvata korozyonu ve delinmeyi önleyerek uzun süreli garanti sağlar.

» Yüksek kalite çelik oluklar ve yüksek galvanizleme oranı, silolar içerisindeki sıcaklık salınımlarını azaltarak ürünün daha iyi bir ortamda depolanmasını sağlar.

» Konik silolardaki mükemmel eğim, yağmur yağdığında suyun silo gövdesinden kayarak doğrudan toprağa düşmesini sağlar.

» Ürünlerinizin havalanma ihtiyaçlarını karşılamak için özel dizayn edilmiş havalandırma ızgara sistemleri imal edilir.