Düz Tabanlı Silolar

Ürün Detayları

Düz tabanlı silolar minimal kurulum maliyeti, montaj kolaylığı ve yüksek verimli yapıları ile düşük maliyetli depolama olanağı verir.

» 25 tondan 20.000 tona kadar silo kapasitesi sunabiliyoruz

» Kendinden destekli çatılar uygun açı ile dengeli ve optimum depolamaya yapmanıza olanak sağlar.

» Silo imalatında kullanılan saclar yüksek kalitede yapı çeliği, S350GD kalite ve 600gr/m² galvaniz kaplamaya sahiptir. Saclar maksimum 350Mpa akma gerilimine ve 420Mpa kopma gerilimine dayanaklıdır.

» 10.9 kalite, JS1000 ve diğer özel kaplamaya sahip cıvatalar kullanılır (Cıvatalar, 1000 saat süresince tuz testi ile test edilmiştir. Böylelikle 10 kat daha fazla korozyon direnç testine tabi tutulmuştur.)

» Bağlantı noktalarında özel yalıtım malzemesi sızdırmazlık için kullanılır. Bu özel mastik, her türlü iklim koşullarında su sızdırmazlığını mükemmel biçimde sağlamaktadır.

» Silolarda istenirse yandan boşaltma sitemi uygulanarak hızlı ve düşük maliyetli boşaltma sağlanır.

» Silolarda kolay erişim için kapı bulunmaktadır. Kapılar, opsiyonel olarak daire yada kare kapı şeklinde dizayn edilmektedir.

» Silolarda ürün sıcaklığını ve nemini ölçmek için sıcaklık ve nem ölçme sistemleri bulunmaktadır. Silo içerisindeki belli noktalardaki sensörler vasıtasıyla sıcaklık ve nem taşınabilir veya sabit monitörler aracılığı ile
takip edilebilmektedir. Bu sistemler silo içerisindeki sıcaklık ve nemi kontrol edebilmek amacıyla PLC ile irtibatlı hale getirilebilmektedir.